x x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
BÜYÜK BEDEN Toplam 239 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
1 2 3
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
1 2 3

Büyük Beden Pijama Takımı

Moda sektörü bu kadar gelişmeden önce büyük beden kadınlar için kombin yapmak, kıyafet alışverişi yapmak standart bedenlere göre daha zordu. Genelde siyah rengin ya da kiloları gizleyen koyu renklerin kullanıldığı eski büyük beden piyasasında canlı renklere yer yoktu. Sanki kilolarımızı gizlemek zorundaymışız gibi tasarlanan bu kıyaferlerde sadece canlı renklere değil, yenilikçi modellere de yer verilmiyor; hep aynı, sıkıcı modeller üzerinde çalışılıyordu.

Moda dünyasındaki gelişiyor ve bu gelişim sayesinde büyük bedenler de artık kabul görüyor. Tüm markalar büyük beden ürünlere yer verirken, dünyaca ünlü markalar manken seçimlerini büyük beden modeller üzerinden yapıyor. Bu gelişmeler sayesinde artık sadece standart bedenler değil büyük bedenler de canlı renklerden üretilmiş, yenilikçi modeller arasından dilediği gibi alışveriş yapabilmekte, gardroplarını doldurabilmekte ve şık hissedebilmektedir. Çünkü artık büyük beden giyim, moda dünyasının içine sıkışmış küçük bir kategori değil başlı başına ayrı bir moda.

Büyük Beden Ev Giyimde Yenilikçi Parçalar

Büyük beden kadınlar için giyinmenin zorluğu sadece günlük kıyafetle sınırlı değil. Neticede gün elbet son buluyor. Hepimiz günün sonunda evimize dönüyor ve asıl kimliğimize geçiş yapıyoruz. Dışarıda giydiklerimiz, yaptıklarımız kapının arkasında kalıyor ve biz en güvenli limanımıza geçiş yapıyoruz. Günü sıfırlamak için ise iyi bir uyku hepimize şart. Ve tabi bunun için de rahat bir pijama şart. Rahat olduğu kadar şık olmasına ne dersiniz?

Büyük beden kadınlar için büyük beden kadın pijama takımı bulmak da en az günlük kıyafet alışverişi kadar zordu. Olan modeller de genç nesle hitap etmiyor, sadece uyurken giyilecek kıyafet olmanın ötesine geçilemiyordu. Tercih edilen kumaşlar, seçilen desenler ne yazık ki demode ve genç giyime hitap etmeyecek türdendi. Var olan az sayıdaki ürün de hantal bir görüntüye sahipti. Halbuki pijama dediğimiz kıyafet sadece uyku kıyafeti olmamalı aynı zamanda ev giyim için de rahatlıkla kullanılabilmeli, bize kendimizi şık hissettirmeli. Günümüzün büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evimizde de şık ve güzel hissetmek, en az dışarıda iyi görünmek ve hissetmek kadar önemli.

Siyahincionline.com olarak standart bedenler kadar büyük bedenleri de düşündük ve sadece uyurken değil, evin içerisinde vakit geçirirken de içinize sinerek giyeceğiniz rahat ve şık pijamalar tasarladık. Kullandığımız elastik ve pamuklu kumaşlar büyük bedenler için de şık ve her yaşa hitap eden pijamalar yapmamıza imkan sunuyor.

Rahat bir Uyku Her Bedende Kadının Hakkı!

Rahat bir uyku kıyafeti, şık bir ev giysisi her kadının, her bedenin hakkı. Siz de bedeniniz ne olursa olsun hem rahat hem şık büyük beden bayan pijama takımı satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! En şık, en kullanışlı, en rahat modeller şimdi bir tık uzağınızda. Üstelik büyük bedenler için de modellerimiz en az standart bedenler kadar fazla. En güzel kararsızlığınızı xxl bayan pijama takımları arasında seçim yaparken yaşayabilirsiniz.

Büyük Beden Pamuklu Pijama Takımı Modelleri

Pijama deyince aklımıza hemen alt üst takımlar gelir. Farklı modellerde birçok pijama üretilmiş olsa da pek çoğumuzun kafasındaki pijama hala alt üst ikili takımlardır. Büyük beden pijama konusunda da alt üst takım klasiğinden şaşmadık ve iki parçalı pijama takımlarını büyük bedenler için de tasarladık. Soğuk havalarda en sıcak limanınız olacak büyük beden kışlık pijama takımları şık ve rahat alt üst parçalarıyla sizleri bekliyor. Yazın bunaltıcı havalarında serin bir esinti hissetmenizi sağlayacak yazlık modellere de koleksiyonumuzda yer vermeyi ihmal etmedik.

Esnek, pamuklu kumaşlardan ürettiğimiz büyük beden pijama takımı modelleri içerisindeki çeşitlilik sizi şaşırtabilir. Alt ve üst parçalarda farklı modeller kullandığımız geniş koleksiyonda siz de aradığınızı bulacaksınız. Üst parçalar arasında kapüşonlu, önü yarıya kadar düğmeli ya da tamamen düz parçalar yer alırken alt parçalar arasında paçası lastikli ya da düz uzanan parçalar yer alıyor. Aynı zamanda farklı renkler ve desenlere yer vererek her yaştan, her kadının zevkine hitap eden bir koleksiyon tasarladık.

Sadece kumaş ve desen seçimi konusunda değil beden konusunda da hassasiyet göstererek gerçek büyük beden pijamalara yer verdik, 44 yani 2xl bayan pijama modeline yer verdiğimiz kadar 50 bedeni de düşündük. Örneğin 50 beden giyen bir kadın da pekala kendi zevkine uygun bir 5xl bayan pijama bulabilir.

Önü Düğmeli Büyük Beden Kadın Pijama

Önü düğmeli pijama takımları, son senelerde gitgide popülerleşiyor. Hakkını vermek gerek, gerçekten çok kullanışlı pijamalar ve aynı zamanda yakası sebebiyle çok da şık duruyor. Üstelik önü düğmeli olması sebebiyle emzirme dönemindeki anneler için de biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

Önü düğmeli pijama takımlarımız arasında yakalı ve yakasız modeller yer alıyor. Yakalı olanlar tıpkı bir gömlek gibi dik yakaya sahip. Yakasız olanlar da tişört gibi önü açık geliyor. İkisinin de seveni çok. Biz de iki tarafı da düşünerek iki modelden de bolca ürettik. Hem yakalı hem yakasız modelleri büyük beden anne pijama takımı olarak da kullanabilirsiniz. Doğumdan sonra hastane için tercih edebileceğiniz bu modeller uygun bir büyük beden sabahlık ile kombinlendiğinde lohusa takımlarına paralar dökmenize gerek kalmayacak. Son derece şık, aynı zamanda uygun fiyatlı bir doğum sonrası kombini yapabileceksiniz. Üstelik her zaman kullanmaya uygun bir pijama takımı edinmiş olacaksınız.

Önü düğmeli pijama takımlarımız da tıpkı diğer büyük beden kadın pijama takımı modellerimiz gibi pamuklu ve elastik kumaştan üretilmiştir. Giydikten kısa bir süre sonra vücudunuzun şeklini alarak sizi rahat ettirecek battal beden pijama modellerimize göz atmayı unutmayın!

Pijamalarda Doğru Bedeni Bulma

Büyük beden pijamalarımızı üretirken elastik ve pamuklu kumaşlar kullandık. Esnek kumaşlar sayesinde rahatlığı sağladığımız gibi bedenlerde de yanılma payını ortadan kaldırıyoruz. Günlük hayatınızda hangi bedeni tercih ediyorsanız pijamalarınızda da aynı bedeni tercih edebilirsiniz.

Kıyafetlerinizde genelde iki beden arasında kalıyorsanız, iki beden arasından küçük olana şans vermenizi öneririz. Çünkü elastik kumaş sayesinde küçük bedene daha iyi uyum sağlarsınız. Ancak pijamada daha bol, daha rahat seçimler yapıyorsanız büyük bedeninizi de tercih edip daha oversize bir görüntü yakalayabilirsiniz.

2xl'den başlayan büyük beden pijama modellerimiz 5xl ile son bulmaktadır. 44 beden için 2xl, 46 beden için 3xl bayan pijama tercih edebilirsiniz. 48 beden için 4xl bayan pijama satın alabilirsiniz. 50 beden için ise 5xl uygun olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.