x x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
PİJAMA Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre

Erkek Çocuk Pijama

Çocuklar, yetişkinlerden oldukça farklıdır. Yetişkinlerin birkaç güne paylaştırmayı uygun gördükleri enerji, onların bir saatlik enerjisi olabilir. Uyku konusu da yetişkinler ve çocuklar arasında çok farklıdır. Bizler için uyumak demek, dinlenmek demekken, çocuklar için hem büyüme anı hem de enerji toplama demek. Bu yüzden uyku saatleri onlar için çok daha kıymetli.

Erkek çocuklar ve kız çocuklar da farklılıklarıyla birbirinden ayrılıyor. Fizyolojik farklılıklarının yanısıra bakış açıları da farklı olan kız ve erkek çocukları hareketlilik anlamında da birbirinden ayrılıyor. Erkek çocukları, kız çocuklarına göre çok daha hareketli. Bu sebeple gün içerisinde daha fazla enerji harcıyor. Aynı şekilde uyku saatlerinde de erkek çocuklarının daha hareketli olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Bu sebeple uyku saatlerinde rahat kıyafetler erkek çocuklar için önemli bir ihtiyaç.

Hareketli, enerjik küçük beylerin uyku saatlerinde ihtiyacı olan rahatlığı ve ev giyimde ihtiyacı olan şıklığı tek bir kategoride topladık. Erkek çocuk pijama takımlarını herkese hitap edecek modellerin yanısıra pamuklu, likralı kumaşlarla üreterek hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlığı ve derin bir uykuyu hedefledik.

İster oğlunuz için ister de diğer sevdiğiniz erkek çocukları için satın alabileceğiniz, iyi bir hediye seçeneği olan erkek çocuk pijaması modellerimize göz atmayı ihmal etmeyin. Erkek çocuk pijama takımı modellerinde en geniş koleksiyon, şimdi parmaklarınızın ucunda!

Erkek Çocuk Yazlık Pijama Modelleri

Kaprili ya da uzun alta sahip yazlık pijama takımları, yaz mevsiminde de enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyen küçük beyleri memnun edecek. Pamuklu kumaşı sayesinde hava ne kadar sıcak olursa olsun rahat ettiren, erkek çocuklar için pijama modellerindeki zengin çeşitlilik sizin de ilginizi çekecek.

Kısa kollu üstlere sahip olan yazlık pijama takımlarında desen konusunda elimizi bol tuttuk. Sadece üstlerde değil alt parçalarda da klasik ve modern desenlere yer verdik. Böylecerahat olduğu kadar şıkolan ve küçük beylerin hem konforuna hem de göz zevkine hitap eden yazlık pijamalar üretmiş olduk.

Erkek Çocuk Kışlık Pijama Takımı Modelleri

Soğuk kış günlerinde eve bir an önce dönme isteği duymamızın sebebi kuşkusuz o özlediğimiz sıcaklıktır. Soğuk kış günlerinde yumuşak pijamalarımız sıcaklıklarıyla daha da anlam kazanır sanki. Küçük beyleri de hem evde vakit geçirirken hem de uyku saatlerinde sıcacık tutacak pamuklu pijama modelleri şimdi sizlerle.

Farklı renk ve desen seçenekleriyle istediğiniz yaşta erkek çocuğu için tercih edebileceğiniz modeller bulunuyor. Düz ya da düğmeli modeller, desenli ya da sade modeller arasından size sadece zevkinize göre seçim yapmak kalıyor.

Baba Oğul Pijama Takımı Modelleri

Bir erkek çocuğu için ilk örnek babasıdır. Bu yüzden çoğu erkek çocuk babasını çok iyi gözlemler, onun gibi hareket etmeye özen gösterir. Banyo dolabına uzanabilen çoğu erkek çocuğu bir kere de olsa kendisini babası gibi tıraş etmeyi denemiştir.

Rol model aldıkları babalarıyla ortak giyinmek çoğu çocuk için mutluluk sebebidir. Bu sebeple erkek çocuklara göre pijamalar üretirken babaları da göz önünde bulundurarak hem büyüklere hem küçüklere hitap eden modellere yer verdik. Baba çocuk pijama takımları sayesinde küçük beyler, hayatlarındaki ilk rol model gibi giyinmenin tadını çıkaracak.

Baba oğul pijama modelleri tabi ki sadece küçük beyleri değil, babaları da çok memnun ediyor. Yavrusuyla ortak giyinmek ebeveynler için her zaman mutluluk sebebi olmuştur. Üstelik bu pijama takımlarıyla mutlu olmak büyükler için de çok kolay. Baba oğul pijama kombinleri ile hem çocuğunuzla ortak giyinmenin hazzını hem de rahat bir uykunun keyfini yaşayın.

Baba oğul gecelik takımları tamamen aynı modellerden oluşuyor. Bir yetişkin erkek pijamasının küçülmüş hali, erkek çocuk için tasarlanıyor. Tamamen aynı kumaşlardan üretilen bu pijamalar, rahatlığı ve şıklığı ile olduğu kadar her zevke hitap eden çeşitliliğiyle hem babaları hem de çocukları memnun edecek.

Erkek Çocuk Pijama Takımı Fiyatları

Siyah İnci olarak küçük beyleri ve annelerini memnun edecek erkek çocuk pijama takımı modelleri tasarlarken sadece uyku rahatlığını değil aynı zamanda cebinizin rahatını da düşündük. Erkek çocuk gecelik modellerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda zaten avantajlı olan fiyatlarımızı, yılın belirli zamanlarında yaptığımız indirim dönemlerine denk getirerek daha da avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Pijama Takımı Bedeni Nasıl Seçilir?

Baba oğul kombin pijama takımı modellerimiz hem babalara hem de çocuklara hitap ediyor. Ayrıca 4 yaştan başlayarak 15 yaşa kadar tüm erkek çocukları için de uygun bir seçenek oluyor. Yani kısacası aslında her yaştan erkek için rahat ve şık bir pijama takımı Siyah İnci sayesinde mümkün.

Çocuklar için kıyafet seçerken beden meselesi biraz daha karmaşıktır. Yetişkinler için var olan standart bedenler, yetişkinliğe geçene kadar farklı büyüme hızı gösteren çocuklar için daha farklıdır. Bu sebeple 10 yaş pijama takımı almak bazen düşündüğünüzden daha zor olabilir.

Pamuklu, esnek kumaşlarımız sayesinde bedenlerimiz konusunda da iddialıyız. Rahat kumaşlarımız, kolayca vücudun şeklini alır. Bu nedenle ortalama ölçülerde olan 14 yaş bir erkek çocuğu için rahatlıkla 14 yaş erkek pijama takımı tercih edebilirsiniz. Eğer biraz minyonsa 13 yaş erkek pijama takımı tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Bedenlerimiz 4-5, 5-6 şeklinde ikili şekilde düzenlenmiştir. 4 yaştan başlayarak 15'e kadar bu şekilde devam eder. Böylece rahatlıkla bedeninizi bulabilirsiniz. 13 - 14 yaş erkek pijama takımı genellikle hem 13 yaş hem de 14 yaş için uygun olacaktır. Ancak minyon bir 13 yaş için 12 yaş erkek pijama takımları da değerlendirebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.