x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
İÇ GİYİM Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre

Erkek İç Giyim Ürünleri

Kadın ve erkeklerin günlük hayatta giydikleri, tercihleri ne kadar farklıysa iç çamaşırlarda da öyledir. Kadın iç çamaşırlarında pek çok çeşit sayabiliriz, ancak dış giyimde de genelde sadelikten yana olan erkekler için iç çamaşırı çeşitleri de oldukça sadedir. Bir atlet ve bir boxer çoğu erkek için yeterli olmaktadır.

Erkekler için sadece atlet ve boxer yeterli olsa da erkek iç giyim modelleri konusunda zengin bir çeşitlilik sağlamaya çalıştık. Her yaştan erkeğe hitap edebilecek, her bedenden erkeği rahat ettirebilecek boxer ve iç çamaşırı modelleri bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Erkek Boxer Modelleri

Erkek iç giyim modelleri içerisinde külot modelleri bulunsa da artık külot yerine boxer tercih ediliyor. Boxer uzunluğu sebebiyle bacaklardaki sürtünmeyi ve erkeklerin korkulu rüyası pişik oluşumunu önlüyor. Aynı zamanda dar pantolonlarda iz göstermiyor ve rahat bir kullanım sunuyor. Hal böyle olunca külotlara göre daha çok tercih ediliyor. Tabi külotlardan daha şık göründüğünü de söylemeden geçmeyelim.

Bir boxerın rahat bir boxer olabilmesi için pek çok faktör bulunur. Bu faktörlerden belki de en önemlisi boxerın belindeki lastiktir. Bu lastik yumuşaklığı ve esnekliği yeterliyse gün boyunca sanki iç çamaşırı giymemiş gibi rahat etmenizi sağlayacaktır. Ancak sert, esnek olmayan bir lastik gününüzün kalitesini düşürecektir. Aynı zamanda çok esnek olan lastikler de birkaç kullanımdan sonra belinizden düşerek rahatsızlık yaratacaktır. Bu sebeple boxer alışverişinde hepsinden önce lastiklere dikkat!

Bir diğer faktör ise ön kısmının yeterli genişliğe sahip olması ve sıkışma yaratmamasıdır. En sağlıklı erkek iç çamaşırı ön kısımda sıkışma yapmayan iç çamaşırlarıdır. Sıkışma yapan iç çamaşırları sadece rahatsızlık vererek gününüzün kalitesini düşürmekle kalmaz aynı zamanda çeşitli fiziksel ağrılara sebep olabilir. Bu sebeple bedeninizi iyi bilmek ve doğru bedenden alışveriş yapmak da çok önemlidir.

Rahat bir boxer için diğer önemli nokta ise bacak kısmının yukarı doğru toplanmaması. Bunun için doğru bir kumaş seçilmesi ve doğru beden seçiminin yapılmış olması gerekiyor. Yukarı doğru toplanan boxerlar rahatsızlık verdiği gibi aynı zamanda pantolonlarınızda kötü bir görüntü oluşturabilir. Boxerların en büyük artısı olan bacaklarda sürtünme yapmamasıdır ancak yukarı toplanan boxerlar sürtünme oranını da artıracaklardır.

İyi bir boxer için söylemeden geçemeyeceğimiz bir diğer faktör ise elbette kullanılan kumaş. Pamuklu kumaşlar herkes için iç çamaşırlarda vazgeçilmez kumaştır. Rahatlığı, yumuşaklığı ve nefes alan yapısıyla erkek boxerlarında da pamuk, günlük hayatınızda aradığınız konforu size sunacaktır.

Düz renkte boxer tercih eden beyler için pek çok renkte boxer modellerimiz mevcut. İç çamaşırda da renkleri, desenleri sevenler için modern desenlere yer verdik. Aynı zamanda uygun fiyatlandırmalarımızla bütçenizi zorlamadan tam tarzınıza uygun boxerları gardrobunuza ekleyebilirsiniz. 2'li, 3'lü boxer paketlerimizle alışverişinizi çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Erkek Atlet Modelleri

Pamuklu bir atlet hem yaz mevsimi için hem de kış mevsimi için vazgeçilmez bir iç çamaşırıdır. Yazın teri emerken, kışın da sıcak tutar. Rahat kullanım için pamuklu olması kadar yaka materyalleri ve dikişleri de önemlidir. Yumuşak, sağlam dikişler konforlu bir seçenek iken aynı zamanda daha dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Öte yandan yaka ya da kolda karşımıza çıkan ribanaların yumuşaklığı da kullanılan atletin rahatlığını artıracaktır.

Erkek iç çamaşırı kategorisi için atletler bir de bunların ötesinde, özellikle gömleklerin içinden görünmesi sebebiyle görünüş anlamında da önemlidir. Pek çok erkek klasik, açık renk gömleklerin içerisinde beyaz, askılı bir atlet tercih etmektedir.

En iyi erkek iç giyim markaları arasında ismini duyuran Siyah İnci olarak beylerin keyifle giyeceği atletler tasarlayarak, herkese hitap etmesi için en klasik renkler olan gri, siyah ve beyaz renkler ile renklendirdik. Her zevke hitap etmesi için kısa kollu, kalın askılı ve yüzücü modellerine yer verdik. Kış için kısa kollu, yaz için yüzücü ya da kalın askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda hem yuvarlak yaka hem de V yaka modellere yer verdik. Böylece isteğinizi hem renk hem de model olarak nokta atışı bulabileceksiniz.

Erkek atlet modellerimizi sadece iç çamaşırı olarak düşünmeyin, günlük hayatta da tişört olarak tek başına kullanabilirsiniz. Tam kalıp kesimleri ve kumaş kalitesiyle atletten daha fazlasını sunan modellerimize göz atmayı unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.