x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
İÇ GİYİM Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre

Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri

İç çamaşırı yediden yetmişe herkes için en önemli giyim kategorisi olabilir. Çünkü rahat bir günün, rahat bir uykunun anahtarı doğru seçilmiş iç çamaşırlarıdır. Doğru iç çamaşırı ise doğru bedende seçilen, yumuşak ve hava alan kumaşlardan üretilen, yumuşak dikişle dikilen çamaşırlar demektir.

İyi bir külot, iyi bir atlet gün boyu konforumuz için vazgeçilmez parçalardır. Küçük hanımlar için de bu durum geçerlidir. Hassas tenlerine uygun dikişler ve kumaşlar kız çocuk iç giyim kategorimizde sizleri bekliyor.

Kız Çocuk Külot

Çocuklar genel olarak yetişkinlere göre çok daha hareketlidir. Bu sebeple iç çamaşırların da buna uyum sağlaması gerekir. Küçük kız çocukları için daha esnek, harekete uyum sağlayacak külotlar gereklidir.

%100 pamuklu kumaştan üretilen kız çocuk külotlarını 3'lü paketler halinde, daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kız Çocuk Atlet

Atlet, özellikle çocuklar için büyük önem taşır. Yetişkinlere göre daha hareketli olmalarının yanısıra daha fazla terleyen çocuklar için teri emen yapıda atletler hasta olmalarını engelleme konusunda önem taşır.

Öte yandan iyi bir atlet yazın teri emdiği gibi kışın da sıcacık tutar. Yumuşacık biyelerle çerçevelenmiş ve teni rahatsız etmeyen dikişlerle donatılan küçük kız iç çamaşırı modellerinden atletlerimizi 3'lü paketlerle satın alabilirsiniz.

Kız çocuk iç çamaşırı derken ergenliğe adım atmakta olan genç kızları düşünmeden olmaz. Gelişme döneminde kızlarınızı destekleyecek ve daha rahat hissetmesini sağlayacak kız çocuk yarım atlet modellerimize de göz atmayı unutmayın.

Kız Çocuk Atlet Külot Takım

Yetişkinlerin iç çamaşır takımı var da kız iç çamaşırı takımı olmasın mı? Küçük hanımlar için sevimli figürleri kullanarak atlet-külot takımları tasarladık. İç çamaşırı takımlarının kullanışlılığını kız çocuklarınız için de kullanmak istiyorsanız rahatlık ve kaliteden taviz vermediğimiz atlet külot takımlarına göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.