x x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
PİJAMA Toplam 292 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
1 2 3
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
1 2 3

Kız Çocuk Pijama & Anne Kız Pijama Takımları

Bizler için günü noktalamanın, günün yorgunluğunu atmanın yolu iyi bir uyku çekmektir. Küçük çocuklar için ise uyumak bundan daha fazlasıdır. Uyurken büyüme hormonu salgılayan çocuklar için uyku oldukça önemlidir. Çocukların bu önemli anına eşlik eden kıyafetler de elbette alelade pijamalar değil, rahat hareket edecekleri ve özgür hissedecekleri pijama takımları olmalı.

Küçük hanımlar için tasarladığımız pijama takımları, uyurken ihtiyaç duyula özgürlüğü sağlayacaktır. Elastik, pamuklu kumaşlardan ürettiğimiz kız çocuk pijama takımları sayesinde rahat bir uyku çekmek çok kolay. Üstelik farklı desen, renk ve model seçenekleri ile her küçük hanımı memnun edecek kız çocuk pijama takımı modelleri koleksiyonumuzdaki çeşitlilik başınızı döndürebilir.

Kız çocuklarının kendi seçimini yapabileceği gibi sizler de kızınız, yeğeniniz ya da kardeşiniz için hediye olarak kız çocuk pijama takımı modellerimizden birini tercih edebilirsiniz. Bu hediye, her kız çocuğunun favorisi olacak.

Kız Çocuk Yazlık Pijama Modelleri

Sıcak yaz gecelerinde küçük hanımlar da rahat rahat uyuyabilsin diye kız pijama takımlarımıza bir şans vermenizi öneririz. Pamuklu, elastik kumaşa yer verdiğimi yazlık pijama modellerinde hem kısa kollu hem de askılı modellere yer verdik. Kısa kollu modelleri hem uzun hem de kısa altlarla kombinleyerek model çeşitliliğimizi artırdık. Askılı modellerde ise şort alt kullanarak sıcak yaz gecelerinde serin bir uyku için gereken konforu sağlamış olduk.

Kız Çocuk Kışlık Pijama Modelleri

Pamuklu kumaşlar rahat bir uykunun vazgeçilmezidir. Kışın sıcak tutarken yazın serin tutar ve teri emer. Yani kısacası vücut sıcaklığını dengeler. Bu sebeple pijama takımlarının vazgeçilmezidir. Aynı zamanda alerji riskinin düşük olduğu, hassas tenleri de rahat ettiren özel bir kumaştır.

Kış aylarında, vücut sıcaklığının iyice düştüğü uyku zamanlarında kız çocukları için konforlu ve sıcak bir uyku vaad ediyoruz. Pamuklu, elastik kumaşlarımızla farklı desen ve renklerde her zevke hitap edecek bir kışlık pijama mümkün.

Alt üst pijama takımlarımızda pek çok model bulabilirsiniz. Yetişkinlerinde favorisi olacan önü düğmeli pijama modelleri, kapüşonlu üstler, çizgili çocuk pijama, polar kız çocuk pijama takımı ve dahasını artık tek bir adreste bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Tulum Pijama Modelleri

Tulum pijamalar, rahatlığıyla sadece çocukların değil yetişkinlerin de favorisi. Yetişkinler arasında her ne kadar popülaritesi yeni artmaya başlamış olsa da kız çocukları için senelerden beri tulum pijama üretiliyor.

Tek bir parça olması sebebiyle konfor ve kolaylığı bir arada sunan tulum pijamalarda iki farklı modele yer verdik. Bu modellerden ilki peluş tulum pijamalar. Özellikle çok soğuk olan günlerde küçük hanımları yumuşacık bir şekilde sararak soğuktan koruyacak olan peluş tulumlar, aynı zamanda mükemmel bir ev kıyafeti. Sevimli modelleriyle her yaştan kız çocuğuna hitap edecektir.

Diğer modelimiz ise pamuklu kumaşlardan üretilen tulum pijamalar. Bu tulumlar da son derece kullanışlı ve şık. Ancak peluş modellere göre daha ince kalıyor. Serin havalar için daha tercih edilesi olan pamuklu tulumlar, farklı renk ve desen seçenekleri ile zengin bir çeşitliliğe sahip.

Tulum pijamalar konusundaki en büyük soru işareti, giyip çıkarmasının nasıl olacağıdır. Ancak özel tasarımımız sayesinde tulum pijamaları giymek en az alt üst pijamaları giymek kadar kolay. Peluş ve pamuklu tulumların bazı modellerinde boynun altından başlayıp göbeğe kadar inen fermuarın sağladığı genişlikle küçük çocuklar bile üstünü rahatlıkla değiştirebilir.

Pamuklu tulumların bazı modellerinde fermuar kullanırken bazı modellerinde ise düğmeye yer verdik. Ancak düğmeli modellerimizde de gerekli geniş alanı sağladığımız için düğmeli modelleri de giyip çıkarması son derece kolay.

Kız Çocuk Sabahlık Modelleri

Sabahlık bazıları için gereksiz olsa da bazıları için en az pijama kadar vazgeçilmez bir parçadır. Yatak kıyafetiyle evde dolaşmak istemeyen, üstüne başına hızlıca çeki düzen vermek isteyen ya da sıcak yatağından buz gibi kalkmak istemeyen kişiler için elzem olan sabahlık modelleri artık küçük hanımlar için de üretiliyor.

Soğuk kış günlerinde, sıcacık bir yatakla vedalaşmak çok zor ancak bunu peluş bir sabahlık yardımıyla daha kolay atlatabiliriz. Kız çocukları için ürettiğimiz wellsoft sabahlık modelleri ile yataktan kalkar kalkmaz sevimli bir görünüm yakalamak ve güne adapte olmak son derece kolay.

Anne Kız Pijama

Bir kız çocuğu için ilk rol model annesidir. Bu yüzden kız çocuklarının, annelerin ayakkabılarına, makyaj eşyalarına olan ilgisi kaçınılmazdır. Anneler için bu durum oldukça sevimli olsa da bazen eşyalarla vedalaşmak ve bazılarını paylaşmak son derece zordur.

Kızınızla pamuklu bir pijamayı değil, bu pijamanın rahatını paylaşmak isterseniz anne kız pijama takımı modellerimize göz atmayı unutmayın. Kız çocukları için ürettiğimiz neredeyse her pijamanın anne modeline de yer verdik. Anne kız kombin pijama modelleri ile kız çocukları rol model aldıkları anneleri gibi giyinmenin tadını çıkaracak, anneler ise pijamalarını anne kız gecelik takımı modellerimiz sayesinde koruma altına alacak.

Peluş tulumlar, pamuklu tulumlar ve alt üst pijama modelleri, anne kız gecelik takımları kategorisinde, parmaklarınızın ucunda sizi bekliyor. Hem anneleri hem de kızlarını rahat ettirmeyi amaçladığımız pijama modelleri ana kız sizin de vazgeçilmeniziniz olacak. Anne bebek pijama kombin küçük yaşlarda pek mümkün olmasa da 4 yaştan itibaren mümkün.

Kız Çocuk Pijama Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kız çocuklar için ürettiğimiz şık, kullanışlı ve aynı zamanda sevimli pijama modelleri fiyatları ile de cebinizi mutlu edecek. Uygun fiyatlı pijama modellerimiz kalitesiyle göz dolduracak. Üstelik yılın belirli zamanlarında yaptığımız indirimlerle bu avantajlı fiyatları daha da avantajlı hale getirebilirsiniz.

Kız Pijama Takımı Bedenleri

Sitemizde yer verdiğimiz kız çocuk pijama takımları 4-5 yaştan başlıyor. Ancak uzun boylu bir çocuğunuz varsa en küçük bedeni 3 yaş pijama takımı olarak da kullanabilirsiniz.

4-5 yaştan başlayan kız çocuk pijama takımı bedenlerimiz 14-15 yaşta son buluyor. Bundan sonrası için yetişkin pijama modellerine bakabilirsiniz. Ancak elastik yapısı sayesinde bu pijama takımlarına daha uzun süreli bakabilirsiniz. Mesela 13 - 14 yaş pijama takımı 16 yaşa kadar kullanılabilir. Aynı şekilde 12 yaş pijama takımları, 13 yaş pijama takımı olarak da düşünülebilir.

14 yaş pijama takımı almak istiyorsanız, almak istediğiniz kız çocuğunun özellikleri çok önemlidir. Ortalamaya göre daha uzun ya da daha kilolu çocuklar için 14-15 yaş daha uygun olurken ortalamaya göre daha minyon olan çocuklar için 12 - 13 yaş pijama takımları uygun bir tercih olacaktır.

Bedenlerimiz genel olarak tam kalıptır. Kumaşlarımızın esnekliği sayesinde hata payı daortadan kalkmaktadır. 11 - 12 yaş pijama takımları çoğu 11 yaş çocuğuna ve 12 yaş çocuğuna uyum sağlamaktır. Sipariş verirken normalde kullandığınız bedeni tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.