x x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
TULUM Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre

Kız Çocuk Pijama Tulum

Tulumlar, kadın modasında son yıllarda popülarite kazanmış olsa da çocuk modasında popülaritesi çok daha eskiye dayanıyor. Bebeklikten başlayan tulum rahatlığı çocukluk döneminde de elbiselerle, pantolonlarla kendini devam ettiriyor. Şimdi de pijamalarda yaygınlaşan tulumlar hem rahat bir uykunun anahtarı hem de eğlenceli ev kombinlerinin başrolü olacak.

Küçük hanımlar için tulum rahatlığını uyku zamanı ve enerjik ev saatleri için yeniden yorumladık ve tulum pijamaları ürettik. Farklı renk ve desenlere yer verdiğimiz geniş tulum pijama koleksiyonumuz, bebekler gibi rahat uyuma garantili.

Kız Çocuk Peluş Tulum Modelleri

Dışarda soğuk bir güne maruz kaldığımız zaman hayalimiz sıcacık evimize kavuşmak, sıcak ve kuru giysilerimizi giyerek rahat etmektir. Eve kavuşma arzusu özellikle soğuk havalarda kendini gösterir. Bu, her yaşta böyledir. Kız çocukları için de soğuk havalarda sıcak hissetmek  ve sıcak bir uyku çekmek önemli ancak tüm bunların yanında hareket özgürlüğüne sahip olmak da, rahat hissetmek de önemlidir.

Peluş tulum modellerimizle bu rahatlığı yakalamak kolay olduğu kadar zevkli de. Sevimli işlemeleri ile küçük hanımların giymekten keyif alacağı peluş tulum modelleri aynı zamanda en az alt üst pijamalar kadar kolay giyilip çıkarılabiliyor. Boyundan başlayıp göbeğin aşağısına kadar devam eden fermuarlar sayesinde bir yetişkin yardımına dahi ihtiyaç duyulmuyor. 4 yaş tulum pijama ile başlayan modeller 15 yaşa kadar devam ediyor.

Evde peluş parçalar kullanmayı seven bir kızınız varsa peluş tulum modellerimi yanında kız çocuk sabahlık modellerimize de göz atabilirsiniz. Hem büyükler hem de küçükler için özenle seçtiğimiz peluş kumaşlarımızı hem tulum pijamalarda hem de sabahlıklarda kullanarak yumuşacık ve sıcacık bir koleksiyon hazırladık.

Kız Çocuk Pamuklu Tulum Pijama Modelleri

Peluşlar çok sevimli durmasının yanısıra kalın ve pofuduk kumaşlardır. Rahattır ancak soğuk havalar için daha kullanışlı olmaktadır. Soğuktan ziyade serin havalar için daha kullanışlı olacak, daha ince kumaşlardan yapılan pamuklu tulum modellerine de göz atmanızı öneririz. Elastik, pamuklu kumaşlardan üretilen tulum pijamalarla küçük hanımlar rahat bir uyku çekecek.

Pamuklu tulum pijamaların kol manşetlerinde ve paçalarında bulunan ribanalar sayesinde kullanımı oldukça konforlu. Ribanalar ayak ve el bileklerini sararak yukarı çıkmasını engeller. Böylece hareketlerimizi kontrol edemediğimiz uyku saatlerinde kollarımızın ve bacaklarımızın açılmasını engellemiş oluruz. Ancak tabi ribanalardan hoşlanmayan küçük hanımları da unutmadık ve ribanasız, düz uzanan modellerimize de yer verdik.

Öte yandan pamuklu tulum pijama modellerinin de giyip çıkarılması en az peluş tulumlar kadar kolay. Bu sefer fermuarlı modellerin yanında bir de düğmeli modeller bulunuyor. Düğmeli modellerde açıklık daha yukarıda bitiyor ancak yine de giyinip çıkarması son derece rahat. 5 yaş tulum pijama giyen bir çocuk bile tulum pijamasını rahatlıkla kendisi giyip çıkarabilir.

Anne Kız Tulum Pijama Modelleri

Küçük hanımlar için özenle ürettiğimiz hem peluş tulum pijamalarda hem de pamuklu tulum pijamalarda anneleri de ihmal etmedik. Anneler için de tulumların aynısını üreterek hem annelerin hem de kızlarının rahatlığını hedefledik. Desen ve işleme seçimlerimizi hem büyüklere hem de küçüklere aynı anda hitap edebilecek şekilde seçtik.

Büyüklerin de en az küçükler kadar rahat ettiği tulum pijama modellerimiz sayesinde anne-kız takım giyinmenin hazzını yaşayabilirsiniz. Kadınlar için başka biriyle pişti olmak ne kadar kötü olsa da pek çok kadının hayali kızıyla ortak giyinmektir. Bu sebeple kız çocuk tulum pijama hem annelere hem de kızlarına çok iyi gelecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.