x
sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Tahmini teslimat zamanı 3 iş günüdür.Siparişleriniz 48 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir. Siparişinizin içerisinde tedarikçiden temin edilecek ürün/ürünler bulunması durumunda, kargoya verilme süresi değişkenlik gösterebilir. Tahmini tedarik süresini, "Siparişlerim" alanında siparişinizi görüntüleyerek görebilirsiniz.

Kargonuzun durumunu; -Siparişinizi Üye girişi yaptıktan sonra, ana sayfada sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak; "Siparişlerim" bölümünden, -Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmelerinde yer alan "Gönderi Kodu”nuzla birlikte ilgili kargo firmasıyla iletişime geçerek veya websitesini ziyaret ederek, öğrenebilirsiniz.

Tüm Kargolar ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ücreti bulunmamaktadır.

Şimdilik sadece Türkiye içine gönderim yapmaktayız.

Mng Kargo

Siparişinizin güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlamak önceliğimizdir. Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse, 7 gün içinde kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak firma yetkililerine durumu bildiriniz

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz. *Siparişinizin Siyah İnci'ye iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) paketinizi belirtilen şubeden almanızı öneririz.

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilebileceğinin garantisi bulunmamaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmanız durumunda, önceki siparişiniz henüz fatura kesilme aşamasına gelmemiş ise iki sipariş birlikte gönderilebilmektedir.

Evet. Siparişinizi tamamladıktan sonra yapılacak olan teslimat adresi değişiklikleri için Müşteri merkezi'mizi arayabilirsiniz. Ve ya info@siyahincionline.com adresimize mail atabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.