x x
sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama
TULUM Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
FİLTRE
SIRALAMA
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre

Kadın Pijama Tulum

Tulumlar, baştan her ne kadar ön yargıyla yaklaşılsa da pek çok kişinin favori günlük kıyafetlerinden biri olmayı başardı. Önceden çocuk kıyafeti olarak düşünülen tulumlar artık çocuklar kadar yetişkinlerin de kıyafeti. Sadece günlük kıyafetlerde değil gece kıyafetlerinde bile gördüğümüz tulumlar sadece şık değil aynı zamanda tek parça oluşu sebebiyle oldukça rahat bir kombin imkanı da sunmuş oluyor.

Günlük hayatta sık sık gördüğümüz tulumlar tek parçayla rahat bir uyku çekmek isteyenler için tekrardan tasarlandı. Günlük hayatınızda tulum kullanmayı sevmiyor olsanız bile kadın tulum pijama sizlerin de vazgeçilmezi olabilir. Özellikle çok üşüyen biriyseniz tulum pijamaların tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Uyurken iki parça yerine tek parça kullanmak isteyenler için gecelikler dışında tulum pijama modelleri ilaç gibi gelecek. Özellikle kış mevsiminde sizi sıcacık tutacak, vücudunuzu baştan aşağı sararak soğuk havalardan uzak tutacak üstelik bu sıcaklığın yanında bir de rahat bir uyku çekmenizi sağlayacak tulumlu pijama modelleri arasından siz de zevkinize uygun olanı seçin ve sıcacık, rahat uykuların keyfini çıkartın!

Kadın Pijama Tulum Takımı Modelleri

Yatarken pamuklu, ince kumaşlardan vazgeçemeyenler için yumuşacık, esnek kumaşlardan hazırladığımız yetişkin tulum pijama modelleri sayesinde soğuk gecelerde, sıcacık ve rahat bir uyku çekebileceksiniz. Ön tarafı yarıya kadar düğmeli, bisiklet yaka kadın pijama uyku tulumu modelleri, uyku için hem rahat hem şık seçeneklerden biri. Pek çok farklı kumaş deseninden zevkinize hitap edeni bulacağınızdan eminiz.

Pijamada kalın kumaşlardan hoşlanmayanlar için kış mevsiminde ince, pamuklu kumaşlar kurtarıcı olmaktadır. Sizler de kalın kumaşlardan hoşlanmıyor ve tulum pijama modellerinden denemek istiyorsanız, bu kumaşlardan özenle ürettiğimiz kadın pijama uyku tulumu modelleri sizin için de biçilmez kaftan olacaktır.

Tulumlar söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin çekincesi giyip çıkarmanın zorluğudur. Sizin de bu tip çekinceleriniz varsa kadın kışlık tulum pijama modellerimizin son derece esnek kumaşlardan yapılmış olduğunu, böylece giyip çıkarırken son derece rahat etmenize olanak sağlayacağını hatırlatmak isteriz. Ayrıca ön tarafta bulunan düğmeleri ile tulum pijamalarınızı tıpkı iki parçalı pijamanız gibi konforla giyip çıkarabilirsiniz.

Büyükler için tulum pijama tasarlarken annesiyle takım giyinmek isteyen küçüklerin de isteğini ihmal etmedik. Anne kız pijama takımlarımız içerisinde pijama ev tulumu modellerini bulabilirsiniz. Hem büyüklere hem küçüklere iyi gelecek kışlık tulum gecelik ile rahatlığın tadını anne kız beraber çıkarın.

Kadın Peluş Tulum Modelleri

Tulum pijamanın ne kadar rahat olduğunu kullananlar zaten bilir ancak ilk defa deneyimleyecekseniz siz de ilk uykunuzdan sonra hemen öğrenmiş olacaksınız. Bu rahatlığın yanında bir de daha da yumuşak ve sıcak hissetmek isteyenler için tam kış mevsimine uygun peluş gecelik tulum modelleri mevcut. Soğuk kış gecelerini size unutturacak rahat ve pofuduk tulum pijama modellerinin çeşitliliği arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ancak zevkinize uygun bir adet bulacağınızdan eminiz.

Peluş uyku tulumu gerçekten tam bir keyif pijaması. Soğuk günlerde evde dolaşması ayrı keyifli, uyuması ayrı keyifli. Üstelik fermuarı sayesinde giyip çıkarmak da çok kolay. Hem küçükler hem büyükler için harika bir uyku kıyafeti olan peluş tulum pijama modelleri ile evinize dönmeyi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Peluş tulumlar rahatlığı ve sıcaklığıyla sadece uyurken değil evin içinde vakit geçirirken de favoriniz olacak. Elinizde bir kupa sıcak çikolatayla koltukta yayılıp keyif yaparken üstünüze en yakışacak şeylerden biri peluş tulum olacaktır. Hayali bile güzel değil mi? Sıcak çikolata konusunda bir şey yapamayız ama bu hayalinize eşlik edecek en güzel peluş tulumu ürettiğimizi söyleyebiliriz.

Pamuklu tulumlarda ve ikili pijamalarda olduğu gibi peluş tulumlarda da anne kız takımlarını ihmal etmedik. Sıcak çikolata hayalinize aynı tulumdan giyinmiş kızınızı da eklemek isterseniz anne kız pijama takımı modellerine bakmayı ihmal etmeyin.

Hayvan Figürlü Peluş Tulum Modelleri

Çocuklar için pek çok hayvanlı tulum pijama görebiliriz. Peki yetişkinler bu eğlenceli pijama modelinden mahrum mu kalmalı? Bizce kesinlikle hayır! En yumuşak peluştan, en eğlenceli hayvan figürlü tulum pijama modelleri artık bir tık uzağınızda. Kadın peluş uyku tulumu modelleri içerisinde en eğlenceli tasarımlara sahip bu sevimli pijamalara sizin de göz atmanızı öneririz. Hayvanlı tulum pijamalar ile yoğun bir günün ardından bir an önce eve dönmek için sabırsızlanacaksınız.

Yetişkin hayvan tulum pijama tasarlarken elbette çocukları da unutmadık. Annelerle beraber takım giyinebilecekleri hayvan figürlü tulum pijama modelleri soğuk kış günlerinde büyük küçük herkesi mutlu edecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.